O mně

Jmenuji se Lucka Mutinská.

Nabízím samostatné lekce cvičení SM Systému (SPS) a  Šťastnou páteřeVinyasa flow jógy a  lekce jógy pro děti ve Studiu MandalaVytvářím obrazy, které dělám i na zakázky pro lidi a některé z nich můžete objevit vystavené ve Studiu Mandala.

Od září 2019 nabízím lekce KOMPENZAČNÍHO CVIČENÍ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ.

 

V tuto chvíli se chystám studovat na FTVS UK Trenéra a plánuji se dále vzdělávat ve znalostech o pohybu.

Jsem certifikovaným jógovým lektorem 2. třídy a absolvovala jsem kurz SM Systému.

Ve svém volném čase se věnuji sportu – běhám, posiluji s vlastní vahou, cvičím jógu a SM systém, který budu ráda učit kohokoliv dalšího. Také se věnuji atletice a jsem trenérkou dětí v klubu ASK Dipoli (Černošice, Dobřichovice) – trenérská třída .
K SM systému jsem se dostala přes zdravotní problém, který trápí valnou část lidí, ale někteří o tom ani neví. Všimla jsem si, že se mi propadají kotníky a nechodím, nesedím ani nestojím rovně. Měla jsem dokonce natolik slabou klenbu nohy, že se mi velmi snadno podlomily a upadla jsem. To vše bylo prvním impulsem začít se sebou něco dělat.
Postupně jsem si o tom zjišťovala více a více informací a začala se svojí transformací. Praktikuji ho dodnes, učím ho další členy rodiny a přátele. Rozdíl před SM systémem a po nějaké době jeho praxe je opravdu znát, cítím se lépe – sebevědoměji, hlavně jsem začala vnímat své tělo, zpevnila své tělo (i klenbu nohy) a také jsem již schopná sedět a stát vzpřímeně. Uvědomila jsem si, jak často jsme nuceni sedět a jak snadno se člověk vsedě „zhroutí“, z čehož ho pak mohou bolet záda, naštěstí SM systém s tímto problémem pracuje a učí stabilizovat tělo i právě vsedě, čímž se dá problémům předejít. Chtěla jsem rozšířit své vědomosti, a ještě více naslouchat svému tělu a umět si pomoct, a proto jsem se vydala na cestu jógy.

Momentálně praktikuji Vinyasa flow jógu. Pracuje jak s tělesnou, tak s duševní stránkou. Posílí se ní svalstvo, protáhne a uvolní tam, kde je potřeba. A pokud mě začnou kdykoliv bolet záda, tak už vím, jak si pomoct – nejen SM systémem ale i jógou a dalšími protahovacími a uvolňovacími cviky. Dělá mi radost činit lidi šťastné, pomoct jim hledat správnou cestu, inspirovat, motivovat a vykouzlit jim úsměv na rtech, protože s úsměvem jde vše lépe.