Reference

27 Comments

 1. Honza

  Chodil jsem do posilovny, protože jsem chtěl nabrat sílu a svalovou hmotu. Nevěděl jsem ještě, jak moc je důležité poslouchat svoje tělo, a tak jsem tělo přepínal, až se mi něco stalo se zádama a začalo to velmi bolet. Předtím vždy jen den nebo dva a najednou mě bolelo na 2 měsíce. Hledal jsem všude na internetu co s tím dělat, až jsem narazil na toto cvičení. Když jsem začal chodit na lekce, bolest pomalu upadávala a do měsíce byla pryč. Nakonec jsem se nejenom zbavil bolesti zad ale naučil jsem se i jak ji předcházet, jak správně sedět, stát, pohybovat se, cvičit. Jak se správně protahovat, a jak masírovat bolavé partie těla. Cítím se mnohem líp a jsem strašně rád za to, že jsem sem chodil. Neskutečně mi to pomohlo.

 2. Martin

  Lucka patří k těm osvíceným lidem, kteří si uvědomují, že pro šťastný průběh života je třeba naslouchat svému tělu i duši. Hodiny vede s laskavostí sobě vlastní, obsahově sází na účinný SM systému s prvky jógy a Qigongu. Díky cvičení s Luckou jsem si uvědomil správné postavení ramen, které je bohužel poznamenáno roky silového tréninku bez náležité kompenzace.Pokud se chceš naučit naslouchat sám sobě, jsou pro tebe lekce s Luckou jak stvořené!

 3. Andy

  Tyto lekce mi přinesly mnohem lepší držení těla, mohu si více uvědomovat jak stojím, sedím. Po každé lekci se cítím víc uvolněná a mám vyčištěnou hlavu :). Některé cviky jsou sice někdy náročnější, ale hezky pomáhají. Doporučuji si lekce zkusit <3.

 4. Nici

  Lekce mi přinesly hodně, poznala jsem co všechno moje tělo dokáže a co a kde má hranice. Že pílí a tím že cvičím dokážu mnohem víc a že se dokážu posunout dál. Cvičení s gumama bylo občas náročné, ale krásné. Relaxace úplně nejlepší :), hlavně s dekou :)! A také pozdrav slunci byl krásný a jsem ráda, že jsem se naučila obě dvě verze. Děkuji za to že jsem mohla potkat Lucku, úžasného člověka, který dělá to co ho baví a šíří to dál <3.
  Děkuji za vše.

 5. Albi

  Už po několika prvních lekcích jsem zjistila, že je pro mě lehčí stát nebo sedět s rovnějšími zády. Zpozorovala jsem, že se mi dokonce záda srovnávají – předtím jsem je měla hodně ohnuté. Po jedné lekci mi též zmizela migréna. Celkově se potom vždy cítím uvolněná, dobře naladěná a s pročištěnou hlavou.

 6. Romča

  Jóga s Luckou Mutinskou ma nabíja energiou ale zároveň ukľudňuje. Pomáha mi zvládnuť hektické dni a zlepšuje vzťah so sebou a s mojím telom. Každá lekcia so sebou prináša vždy niečo trošku iné ako tá predchádzajúca, takže nudy sa báť nemusíte.

 7. Matěj

  Lekce u Lucky nemá chybu , posouvá mě jak mentálně tak fyzicky. Obohacuje mě v pocitu zdraví a sportu. Doporučil bych lekci z toho důvodu aby tohle zažilo co nejvíce lidí.

 8. Monča

  Lekce jógy s Luckou bych všem chtěla vřele doporučit. Nejvíce oceňuji příjemné prostředí s vonnými svíčkami, hudbou a tou nejenergičtější lektorkou, která Vás nejen dokáže naplnit pozitivní energii, ale i naučit, jak správně se svým tělem zacházet, aby vše fungovalo, tak jak má 🙂 Nejvíce mi tyto lekce pomáhají od stresu a všeho toho šrumu venku. Cítím se tu v bezpečí a proto se plně dokážu soustředit na všechny cviky. U spousty cviků se i zapotite a zaposilujete si, takže se nemusíte bát, že se sem přijdete jen protáhnout 😀

 9. Jana

  Lekce jógy s Luckou, bych všem ráda doporučila… S jógou jsem se setkala poprvé v životě, a jsem za to velmi ráda. Na lekci si, v hezkém prostředí, za poslechu uklidňující hudby a hoření svíček, krásně protáhnu tělo, posílím svaly a uklidním mysl…..
  Netušila jsem, co všechno dokážu zacvičit…
  Oceňuji také praktické rady a pomoc v průběhu celé hodiny a půl…
  Relaxace na závěr, schovaná ve tmě, a pod teplou dekou, je také příjemný zážitek…

 10. Rivka

  Po lekci s Luckou se vždy cítím uvolněná a klidná. Mám radost, že dělám pro své tělo něco užitečného, a i když jsou některé cviky náročnější, po každé lekci mám pocit, že jsem postoupila někam dál, stačí i malinko. Lucka je jako lektorka velmi trpělivá, ochotná a ke každému z nás přistupuje individuálně – dává pozor, abychom každý cvičili v rámci svých možností.
  Lekce jógy s Luckou určitě doporučuji, jsou skvělé nejen k lepší fyzické kondici, ale také psychické – to chvilkové zastavení a uvolnění se v chaotickém dni je vážně k nezaplacení.

 11. Alex

  Měla jsem možnost absolvovat obě pondělní lekce. První lekce, SM systém, bylo něco, co jsem zkoušela vůbec poprvé a příjemně mě to překvapilo! Lekce měla příjemný spád a Lucka dává pozor, aby každý cvičil tak jak má. Druhá lekce, Ashtanga Vinyasa jógy mě bavila snad ještě více. Ačkoliv cvičím jógu už nějakou dobu doma, až lekce mi ukázala, jak správně cvičit a dýchat, což je u jógy hodně důležité a věřím, že teď mé cvičení doma bude mnohem více efektivní. Obě lekce jsme zakončili relaxací, kdy jsem pocítila nádherné uvolnění a to jak po fyzické tak i psychické stránce. Po obou lekcích jsem se cítila krásně zrelaxovaná a nabitá novou, čistou energií a věřím, že na tom má podíl právě i příjemná lektorka! Určitě se v budoucnu, až bude příležitost, na lekce zase dostavím!

 12. Lucka

  Tvé lekce jsou přesně takové, na jaké jsem se těšila. Byly úžasné! A to proto, že jsem se u nich skvěle uvolnila, uvolnila tělo i mysl, zklidnila a přestala přemýšlet nad normálníma každodenníma problémama. Ponořila jsem se do sebe. A moc ti za tuhle zkušenost s tebou děkuju. Hodně při takových lekcích záleží na samotném lektorovi a ty jsi fakt úžasnej lektor!😁Děkuju ti❤️a těším se na další lekce.

 13. Adri

  Jak lekce jógy, tak i cvičení za použití SM systému bylo naprosto báječné od počátečního zahřívání až po závěrečnou relaxaci.

  Během obou lekcí Lucka dbala na to, abychom každý cvik prováděli správně a dávala nám užitečné rady na co si dát pozor a na čem ještě zapracovat, abychom z daného cviku mohli získat maximum.

  Jednotlivé pozice jsme mohli provádět na základě našich dovedností v jednodušších, či složitějších formách, což je velké plus zejména tehdy, když s jógou či SM systémem teprve začínáte.

  Obě hodiny jsem si hodně užila a příjemně mě překvapil Lucčin přístup a ochota. Určitě mohu doporučit obě lekce a to jak začátečníkům, tak pokročilým cvičencům, neboť si jsem jistá, že se nebude nudit nikdo.

 14. Terka

  Na tvé lekci jógy a sm systému jsem byla pouze jednou, ale i tak pozoruji příznivý dopad na moje tělo. Jógu cvičím už déle, ale tvá lekce mi otevřela zase jiný pohled na ní. Naučila jsem se nové cviky, dozvěděla nové informace, ale co hlavně, tak lekce probíhala v naprosté pohodě, vládla tam pozitivní atmosféra a bylo skvělé že si nás ve všech pozicích opravovala a vysvětlila v čem je konkrétní špatné provedení špatné pro naše tělo. Lekci jógy bych proto doporučila každému bez ohledu na to zda už s ní má zkušenosti nebo ne. Lekce je skvělá pro uvolnění a protažení těla, ale také pro uvolnění myšlenek a odreagovani se od všech stresů života. Co se týče lekce sm systému musím říci, že byla rovněž skvělá, ale pro mě poměrně náročná. Vím, že postavení mého těla není správné a přesně pro to je tato lekce dělaná. Uvolnila mi problematickou bederní pater, probrala vnitřní svalstvo mého těla a také mi ukázala něco úplně nového. Bylo super se si nás rovněž celou dobu opravovala. Pro mě bylo velkým přínosem i to, že jsem na lekci přišla unavená a bez nálady a odcházela jsem veselá a čilá. Tuto lekci bych doporučila všem, protože postavení těla je to nejdůležitější a bez něj naše tělo nebude nikdy zdravé. Vím, že pravidelné cvičení sm systému mi může otevřít novou část nepoznaného světa, a proto lekci s radostí znovu navštívím a ráda bych některé cviky cvičila i doma. ❤

 15. Andy - reference na workshop

  Workshop mi přinesl zklidnění, pochopení sama sebe, skvělé zaměření se sama na sebe. Doporučila bych ho všem – těm, co se potřebují uklidnit, poznat sami sebe, zlepšit flexibilitu, rovnováhu.

 16. Áďa - reference na workshop

  Workshop mi přinesl neskutečné uvolnění, odproštění od tíživých myšlenek a poznání sama sebe. Setkala sem se s úžasnými lidmi, čehož rozhodně nelituju. Moc děkuju.

 17. Simi - reference na workshop

  Byl to neskutečný zážitek s úžasnými lidmi. Cítila jsem, jak se moje tělo uvolňuje a má mysl pročišťuje. Při závěrečném zpívání jsem se úplně otevřela a užívala si ten nádherný zvuk proplétajících se hlasů. Mockrát Lucce děkuji, že jsem to mohla prožít. <3

 18. Adri - reference na workshop

  Workshop zaměřený na jógu a práci s SM systémem mě překvapil v tom, jak komplexní, a přitom zábavný byl. Během úžasných čtyř hodin nám Lucka neukázala jen základní poznatky a teorii z jógy, ale donutila nás jógu cítit a opravdu si ji zažít – cvičily jsme, povídaly si, zkoušely dechové techniky, zpívaly mantry, dozvěděly se nové informace a mnoho dalšího. Byla to báječná zkušenost, která změnila náš pohled a přístup k józe ať už se nacházíme na jógové podložce nebo kdekoliv jinde v našem životě.

  Děkuji za nádherný zážitek a dobře strávený čas a těším se na nějaké z podobných akcí v budoucnu. ❤️🌟

 19. Klárka - reference na workshop

  Jóga workshop s tebou a holkami ve mě probudil spousty krásné energie a pomohl krásně pročistit hlavu, jsem moc ráda, že jsem vykročila ze své komfortni zóny a přijela!⚡️ Taky děkuju za pomoc při pozicích, jak říkala Andy: “úplně jsem cítila, jak to najednou dělám dobře” a tak to má být☺️
  ke zpívání manter se nedá ani vyjádřit slovy, ale skoro jsem brečela, ale stejně jako tobě mi šly slzy do očí, jak to bylo krásné🙏
  doporučila bych tvůj jógový workshop komukoliv
  děkuji, že jsi mi dala tuhle krásnou příležitost, zažít jógu i jinak a tolika novými způsoby a technikami.
  zpívání manter je krásná věc❤️
  a ty jsi taky bytůstka..děkuju, že jsem tě mohla poznat🙏

 20. Alex - reference na workshop

  Co mi workshop přinesl? Uvolnění, urovnání myšlenek. Za měsíc červen se toho událo hodně a tohle bylo přesně to, co jsem potřebovala! Z workshopu jsem odcházela plná nové energie a hlavně s pocitem, že jsem opět nalezla sama sebe, že mi to pomohlo se vrátit na tu „moji cestu“ ❤
  Nejvíc se mi líbilo zpívání manter, které mě teda totálně dostalo, měla jsem z toho husí kůži po celém těle a uvnitř sebe jsem cítila energii, pocit štěstí, který nejde vyjádřit slovy. Chvílemi se mi chtělo až plakat. Byl to velice intenzivní zážitek, na který budu dlouho vzpomínat 🙏
  Zároveň nesmím zapomenout na SM systém, který jsem cvičila teprve podruhé, ale cítila jsem se v něm mnohem jistěji než poprvé a díky tomu mě to i více chytlo!
  Lekce jógy mě zase pomohla k tomu si krásně protáhnout tělo!

 21. Péťa - reference na workshop

  Jóga je pro mě velká zpětná vazba. Sama o sobě mi ukazuje, co mám v těle za problém (kde jsem třeba zkrácená a jaké místa bych měla zesílit). To mi dnes lekce krásně ukázala. Zatuhlé svaly a šlachy, které jsem si mohla protáhnout a PRODÝCHAT. Jsem teď více zklidněná, ale i unavená (což je převážně kvůli nedostatku spánku). Lekce byla skvěle vedená. Lucčin hlas krásně uvolňuje, když ho člověk poslouchá.

 22. Áďa - reference na workshop

  Celá lekce byla naplněna pozitivní energií, přinesla mi nový pohled na samu sebe, uvolnění a neskutečné pocity euforie. Zpívání manter mě naprosto okouzlilo, kvůli možnosti práce s mým hlasem, ale i s melodiemi. Moc děkuji Lucce za tento workshop, který jsem si stoprocentně užila a těším se na další.

 23. Kačka - reference na workshop

  Klid. Sebepoznání. Otevřená mysl. Slova ani nedokáží popsat pocity z workshopu. Workshop mi pomohl poznat další kus sebe, mého těla, své mysli. Přístup Lucky je k nezaplacení, dokonale čte nás, co cvičí, přijde, pomůže, protáhne, srovná… Zpěv manter doplnil poslední střípky k dokonalosti. Některé mantry mi až vehnaly slzy do očí, zvuk harmonie vytvoří nepopsatelnou atmosféru. Lekce ve mně zanechala pocit klidu, vyrovnanosti, štěstí, spokojenosti, lásky… pocit, který by měl zažít každý, kdo se zajímá o sebe svou mysl i své tělo.

 24. Terka - reference na workshop

  Workshop bych popsala jedním slovem ROVNOVÁHA, věc, která nám všem mnohdy chybí. Je to něco, co se těžko hledá, ale tento workshop jako i mnohé lekce s Luckou mi ji najít pomohl. Momentálně se cítím plná pozitivní energie, cítím pocit štěstí a polévá mě příjemné teplo. Přesto, že mi dnes nebylo nejlépe a cvičení pro mě bylo náročnější, užila jsem si každý pohyb, dech i každou vteřinu závěrečného zpívání manter. Chvílemi jsem jen seděla, vnímala mantru, cítila své tělo naplno a nechtěla jsem, aby to skončilo. Je to úžasný pocit cítit se sám sebou, být sám sebou, jen sám za sebe a vnímat kouzlo okamžiku. Nepřemýšlet nad ničím a jen se nechat pohltit přítomností.
  Tento workshop bych doporučila každému, kdo má prostě jen chuť poznat zase kousek sebe a užít si skvělé chvíle se skvělými lidmi.

 25. Deni - reference na workshop

  Workshop pod vedením Lucky mi přinesl příjemný pocit klidu. Po celou dobu jsem se soustředila pouze sama na sebe, postupně se naučila odhánět nepříjemné myšlenky, uvolnit se, když cítím zbytečné napětí a vnímat svůj dech, který je při cvičení nepostradatelný. Lucky příjemný hlas vás doprovází až do samého konce lekce. Lektorka je moc šikovná, nemusíte se bát žádného cviku, vše krásně vysvětlí, přizpůsobí, popřípadě vás v pozici opraví. Předvede začátečnické praktiky i ty pokročilejší, vše chce svůj čas, praxi a dobrého učitele, což Lucka rozhodně je. Také zpívání manter mohu jedině doporučit, nevěřila jsem kolik emocí ve vás dokážou probudit. Celý workshop se nesl v neuvěřitelně příjemné atmosféře. Doporučila bych jak workshop, tak pravidelné lekce jógy pro lidi, kteří si chtějí odpočinout od rušného světa či najít sám sebe. Já odcházela s pocitem sebevědomí a spokojenosti sama se sebou. Těším se na další lekci ve studiu Mandala.

 26. Lucka - reference na workshop

  Milá Luci, děkuji za skvělou lekci a workshop. Moc se mi jóga v Tvém podání líbila a perfektně jsem se protáhla i se zrelaxovala. Uvědomila jsem si díky dnešní lekci i některé další souvislosti. Takže jsem nadšená. Bylo vidět jak víc a víc jdeme do hloubky, vše jsi perfektně popisovala a my mohli být díky tomu uvnitř sebe. Máš moc příjemný hlas a v relaxaci jsem se skvěle uvolnila. Už teď se těším na další workshop, bylo to prostě úžasné a cítím se skvěle protažená, plná energie. Děkuji Ti.

 27. Alex - reference na workshop

  Na Lucky workshopu jsem byla již podruhé a musím říct, že mě to opět neskutečně bavilo ❤ jóga na flexibilitu kyčlí mě fakt bavila a krásně jsem při praxi cítila, jak svaly pracují💪
  Po praxi jsem se cítila krásně flexibilní a uvolněná.
  Relaxace po lekci je ale jedna z nejoblíbenějších částí pro mě, i když jsem u ní opět málem usla 😀
  Zpěv manter -> záležitost, při které mám už od prvního tónu husí kůži a mrazení v zádech a chvíle, kdy mě zaplaví obří vlna pozitivní energie 💫

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *